סדנאות והפעלות קרקס

סדנאות והפעלות קרקס

סדנאות קרקס של הגובהטרון הן דרך מיוחדת להכיר ולחוות את עולם הלהטוטנות והקרקס, ולקחת חלק בפעילות ספורטיבית,מהנה ומשעשעת. סדנאות קרקס מתוכננות להפעלה של עשרות ומאות משתתפים בו זמנית מכל שכבות הגילאים. הסדנאות בטיחותיות ומועברות ע"י מדריכים/להטוטנים מהגובהטרון המוסמכים לכך. לגובהטרון ביטוח מלא לכל הפעילות.ניתן להזמין סדנאות קרקס בודדות, או מתחם סדנאות.

נשמח לעזור בכל שאלה, ולהתאים יחד איתכם את הפעילות המתאימה לכם ביותר! לכל שאלה והתייעצות 050-9500778

גובהטרון היא חברה אשר אנשי הצוות שלה הם אמנים המתמחים בתחומים שונים ומיוחדים. החברה מציעה סדנאות קרקס ייחודיות המביאות איתן הרבה הנאה וחוויות טובות בקרב האנשים הלוקחים חלק בפעילות. הסדנה כוללת הדרכה צמודה בתחומי הלהטוטנות, הליכה על קביים והליכה על כבל מתוח.

משחר הימים עולם הלהטוטנות והקרקס משמח אנשים ברחבי העולם. אנשים רבים צופים במופעי קרקס ומתפעלים מכך שהלהטוטן מצליח לשמור על חמישה כדורים באוויר כאשר הם מתעופפים בסדר מופתי או כיצד הוא מסוגל לאזן צלחת על האף ולרכב בו זמנית על חד אופן. עבור אנשים שונים הן ילדים והן מבוגרים המעוניינים ללמוד איך אפשר לבצע פעולות מעולם הקרקס ישנם סדנאות קרקס מהנות. את הסדנאות ניתן להזמין כסדנא בודדות או אף מספר סדנאות בתחומים שונים.

הסדנאות הן בטיחותיות ביותר ומתוכננות בקפידה תוך אחריות מלאה מצד המדריכים המוסמכים. כמו כן, במהלך ההפעלה יכולים להשתתף עשרות ואף מאות משתתפים מכל שכבות הגילאים. כידוע, אנשים רבים תוהים מה אפשר ללמוד במהלך סדנאות קרקס, התשובה היא – הרבה. תוכלו להתנסות בהליכה על קביים, תיהנו מחוויית הלהטוטנות והג'אגלינג, תלמדו ללכת על חבל, לקפל בלונים וילדיכם יוכלו אף להפריח בועות סבון ענקיות אשר יקסימו אותם. במהלך הסדנא תיהנו ממגוון רחב של הפעלות תוך ניגון מוסיקה שמחה שתקפיץ אתכם ותגרום לכם אושר.

חברי הצוות של חברת גובהטרון הם אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים אשר יספקו לכם חוויה בלתי נשכחת ומהנה ביותר. כלל הסדנאות המוצעות מתאימות הן לילדים והן למבוגרים, לכן באפשרותכם לערוך יום כיף לכל המשפחה בלי יוצא מן הכלל. אפשר לומר מבלי למצמץ שהסדנאות יוצרות אחדות בין משתתפיה, כך שיום כזה הילדים שלכם לא ישכחו הרבה מאוד זמן.

תפיסת העולם שלנו משחקית ואופטימית, ואנו רוצים שגם המשתתפים בהפעלה יחוו את זה וייהנו תוך התנסות פעילה בכלי הקרקס והלהטוטנות. 

סדנת קביים

סדנאות קרקס - סדנאות קביים

התנסות מיוחדת בהליכה על קביים ממש כמו בקרקס! סדנאות קרקס נפתחת בהסבר של מדריך, התאמת הקביים למשתתף,  קשירתם לרגל והופ… לגובה. הקביים מותאמות לרגלי הילדים וגובהם כ20-30 סנטימטר. הפעילות מתבצעת בזוגות, ומפתחת יכולות כמו שיווי משקל, יציבה ואיזון. מיועד לילדים מגיל 6 ומעלה.

 

יש לכם שאלה? רוצים עוד מידע? לחצו כאן

סדנאות קרקס להטוטנות וג'אגלינג

סדנאות קרקס - להטוטנות

סדנת להטוטנות  או בשמה, סדנת קרקס / סדנאת ג'אגלינג היא פעילות חווייתית לילדים ומבוגרים.
אנו נציג כלי קרקס שונים ומגוונים על שולחן פעילות. כל הכלים צבעוניים ומזמינים.
נציג את הכלים למשתתפים בהפעלה, בבית ספר, קייטנה, גן, או בחצר הפעילות. 
הילדים יראו וילמדו איך מפעילים את כלי הקרקס השונים (מגוון של 10 כלי ג'אגלינג שונים). חלקם ישתתפו בהדגמה פעילה. 
לאחר מכן, הילדים בעצמם יפעילו את הכלים. הדגש בחלק זה של הפעילות הוא שהילדים יחוו תחושת הצלחה, זאת אומרת שהמדריך, להטוטן, יתאים את התרגילים באופן אישי לכל ילד לפי גיל ויכולת מוטורית. כך כל ילד יצליח לעשות משהו עם כל כלי משחק שיבחר לעצמו. 

 

יש לכם שאלה? רוצים עוד מידע? לחצו כאן

סדנת הליכה על חבל

סדנאות קרקס - הליכה על חבל דק

התנסות בהליכה על חבל מתוח, כמו בראש התורן בקרקס! בעזרת המתקן המיוחד שלנו, הילדים יחוו את הריגוש, המתח והכיף שבהליכה על חבל דק, ללא אלמנט הסכנה. המתקן בגובה 40 ס"מ, בטיחותי לחלוטין ואינו מסוכן כלל. מדריך מנוסה ומיומן ילווה את הילדים וידריך אותם.

יש לכם שאלה? רוצים עוד מידע? לחצו כאן

סדנת בועות ענק

סדנאות קרקס - בועות סבון

בסדנת הבועות הילדים מפריחים בועות סבון ענקיות וקסומות, במגוון צבעים, גדלים וצורות. בעזרת כלים ואביזרים מיוחדים ותמיסה סודית המיוצרת במיוחד בשבילנו, כל ילד, בכל גיל, יוכל להנות מהחוויה המהפנטת, וליצור בועות כרצונו. הסדנא מתאימה לכל אירוע, ומוסיפה ים של צבע וכיף לכל חגיגה!

*מתאים לגילאי 3-10

יש לכם שאלה? רוצים עוד מידע? לחצו כאן

משחקי נופש וספורט -הסדנה שתזיז את כולם!

משחקים מוכרים ואהובים: מטקות וכדור סקוצ', כדור נוצה,
טניס שולחן, כדורעף עם רשת ענקית, פריזבי ספוג ועוד הפתעות רבות מגוונות מעולם משחקי הספורט, בצורה ידידותית וכייפית
.

אתגר, הפעלת הגוף, שיתוף פעולה ותחרותיות, כולם בסדנה מגוונת זו.

סדנת "דאפו סטאר" 

דאפו סטאר הוא כלי להטוטנות צבעוני ומרתק , קל לשימוש ונותן חווית הצלחה והנאה מיידית . בסדנה נלמד מגוון תרגילים, נתמסר ונשחק ונמלא את האוויר בצבע!

סדנת קפוארה

סדנה אקטיבית ואנרגטית שנותנת את יסודות ההריקוד/אומנות לחימה הברזיליאית, עם כלים אוטנתטיים וקצב בלתי נשכח!

סדנת קסמים

נגיעה בעולם המסתורי של הקוסמים בו הכל אפשרי והכל תעתוע מרתק. את הסדנה מעביר קוסם מיומן במגוון טריקים זריזות ידיים. הילדים יקבלו הצצה ל"אחורי הקלעים" של מופע קסמים ויצאו עם קסם אמיתי שיוכלו לעשות בעצמם לתדהמת חברים ומשפחה.

סדנת בלונים

ballon

סדנאות קרקס מוזמנים הילדים והוריהם להנות מקסם הבלונים, ללמוד איך לקפל בעצמם בלוני צורות וליצור כלבים, פרחים, כתרים ושאר צורות כיד הדימיון. כמות הבלונים, גודלם וצבעם יוצרים סדנא צבעונית, מהנה, ומאתגרת, המפתחת יכולת מוטורית עדינה ותפיסת מרחב.

סדנאות קרקס מועברת ע"י אומן או אמנית בלונים ומתאימה לילדים מגיל 5 ומעלה.

יש לכם שאלה? רוצים עוד מידע? לחצו כאן

סדנת תופים

סדנה מלאת קצב! תוך כדי סיפור מדליק ילמדו הילדים מקצבים בסיסיים על תופים אמיתיים!

מתחם מוטורי מכוניות על שלט

זירת מכוניות מדליקה בה יתנסו הילדים בשליטה על מכוניות בשלט רחוק.

סדנת ספידסטאק – ספורט כוסות

סדנאות קרקס - ספידסטאק

ספידסטאק הנו ספורט חדש המגיע אלינו מארה"ב, ובו על הילדים לסדר פירמידות כוסות  בסדר פעולות קבוע מראש ובזמן הקצר ביותר. תוך כדי משחק אנרגטי ותחרותי,נהנים כל הילדים  מתחושות הצלחה אישית ושיתוף פעולה מהנה עם שאר חברי הקבוצה. 

סדנת חישוקים הולה הופ

בואו לחשק איתנו עם שפע של חישוקים צבעוניים בתנועה אירובית ומהנה, נלמד טריקים ונסובב את החגיגה! 

יצירת כדורי להטוטנות

בסדנה ניצור בעצמנו 3 כדורי להטוטנות צבעוניים, ונלמד את כללי הבסיס לג'אגלינג כדורים. את הכדורים שניצור יקחו הילדים ויוכלו להתאמן ולהתנסות גם בבית!

סדנת רובוטיקה

סדנה חוויתית בה נבנה רובוטים מתוכנתים עם חיישני תנועה, קול, אור ומרחק ועוד !

הסדנה התנסותית, מבוססת על תרגול עצמי מודרך ובנייה של פרויקטים.

נתנסה בתיכנות, נשתמש בחיישנים, נחבר רכיבים כמו מנועים ורמקולים ונתחבר לסמרטפון ולמחשב.

 

סדנת סטופ מושן

סטופ מושן היא טכניקת אנימציה בה מצלמים אובייקטים בפריימים בודדים, ליצירת אשליה של תנועה. הטכניקה מאפשרת להנפיש מגוון רחב של אובייקטים ודמויות. אנימציית סטופ מושן קלילה וכיפית. היא מאופיינת בצ'ארם אמנותי, וילדים יכולים לבוא לידי ביטוי בקלות. 

יתרונות: חיזוק עבודה בשיתוף פעולה בצוות. הסדנא משלבת תכנון רעיון וביצועו – יחד עם ביטוי אומנותי אישי. יצירת סרטון מדליק למזכרת (יישלח בוואטסאפ אם אפשר) והכי חשוב – הסדנא מותאמת לתכני החג, הארוע (או לגיל הקהל).

 

 

משחקי ענק

סדרה של משחקי ילדות מוכרים ואהובים בגודל אקסטרא לארג'. דוקים ענקיים, איקס עיגול, פלונטר, קליעה למטרה ועוד – הכל על משטחי רצפה גדולים וצבעוניים. הסדנא מתאימה למשתתפים רבים, בכל הגילאים ויוצרת חווית משחק כיפית ומזמינה

  • פלונטר- טויסטר- בואו להסתבך! – המשתתפים מניחים ידיים ורגליים על נקודות בלוח ענק.
  •  דוקים באורך 1.1 מטר, להוציא את הדוקים מבלי להזיז.
  • איקס עיגול ענקי, מי יסגור שורה ראשון? משחק אסטרטגיה לילדים.
  • ים יבשה ענקי עם טוויסט! לקפוץ בין ה"יבשות" ואל תוך הים -מי יצליח לא להתבלבל? ים! יבשה! ימבשה!
  • קפיצת צפרדעים, מי יקפוץ ויגיע להיות מלך הצפרדעים ומי ישאר ראשן בביצה?
  • קליעה למטרה, לזרוק את החישוקים ולהשיג את הניקוד הגבוה ביותר.
  • קלאס- משחק הקפיצות המקורי
  • משחק משימות משוגע ומדליק- מאתגר ומצחיק עם משימות משוגעות ומצחיקות- לכל המשפחה!
  • לטייל בארץ ישראל- משחק מאתגר ולימודי לידיעת הארץ והתמצאות.

משחקי ענק

משחקי ענק2

משחקי ענק3

ישראנט - בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב - קידום אתרים אורגני בגוגל

Call Now Button