בלוני צורות

מקפלי בלונים


מאז המצאתם, בלונים מסמלים בעיני אנשים שמחה, חגיגה או מסיבה. איזה כיף להגיע לחגיגה עם הגובהטרון ולקבל בלון בשלל צורות. זה יכול להיות כתר מבלוני צורות, צמיד, טבעת או חיה. קיפול בלונים באמצעות מקפלי בלונים של הגובהטרון יוסיף הרבה חיוכים על פני הילדים במסיבה שלכם.

מבוגרים נהנים לקבל בלונים גם כן – לשם כך מומלץ להזמין אומן קיפול בלוני צורות מבית הגובהטרון.

mPqRv-SNp-109x109

qzLcj-SNp-109x109

vrkoK-SNp-109x109

WTGQk-SNp-109x109

jfCny-SNp-109x109

יש לכם שאלה? רוצים עוד מידע? לחצו כאן

זה התחיל בכלב פשוט לפני 10 שנים. זה המשיך לחרב, כתר, דובי, פרחים, ודמויות נוספות. כשהבנו כמה צבע,יופי ואומנות יש בבלונים, למדנו והתפתחנו עד שהצלחנו ליצור כל צורה שרק נרצה מהבלונים. היום אנחנו מתמחים בפיסול בלונים באירועים ולאולמות, מעבירים סדנאות לקיפול בלונים, בונים פסלי ענק, חוגגים ימי הולדת של בלונים, וכל הזמן ממשיכים ללמוד ולהתקדם…
אתם מוזמנים לבחור את הדרך הטובה ביותר בה נוכל להביא את הצבע, המגוון, היופי והשמחה שבבלונים לחגיגה שלכם, נשמח לעזור לכם בכך.

טל ברונפלד – אומן בלוני צורות

יריד-קייטנות-003טל ברונפלד אמן בלונים מהשורה הראשונה בארץ.

טל מגיע לארוע שלכם חמוש באלפי בלונים בכל צבעי הקשת. הוא יוצר את הקסם מבלונים שונים: בלוניצורות ארוכים,בלוני צורות ארוכים דקים, לבבות,בלונים עם הדפסים מיוחדים ועוד.

מרגע לרגע ובזמן אמת ,יוצר טל עולם מרתק שלבלונים שהופך כל פנטזיה שלכם או של האורחים למציאות. כנפיים בגודל אמיתי לכלה, הליקופטר לחתן. שלל כובעים משוגעים ,צמידים מעודנים וחיות מגוונות מכלב עד דרקון.פרצופים מצחיקים ודמויות מהאגדות הם כולם אפשריים בקסם הבלונים.

 

 

כובעים-ממצוגעים

פרצוף-עם-שפם

מסכה-מבלונים

 

ישראנט - בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב - קידום אתרים אורגני בגוגל

Call Now Button